reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 8 Pro

Resmi basın görselleriyle karşınızda Redmi Note 8 Pro [Galeri]

Redmi Note 8 ile beraber lanse edilecek Redmi Note 8 Pro için resmi basın görselleri yayımlandı. Modelin ön yüzü ise yine gösterilmedi.

Resmi olarak 29 Ağustos tarihinde tanıtılacak Redmi Note 8 Pro, yayımlanan resmi basın görselleriyle bir kez daha gündeme gelmeyi başardı. Hakkında birçok konuda bilgi sahibi olduğumuz telefon, fazlasıyla “elde” çekilen bası görselleriyle arka kısmını gözler önüne seriyor. Arkasında görebileceğiniz üzere dikey konumlandırılan dörtlü kamera sistemi bulunan telefon, ToF sensörü flaşın altında yanda taşıyor. Kameraların en altında direkt olarak parmak izi sensörü bulunuyor. Yeşil rengi dikkat çekici duran telefon, sevindirici şekilde 3,5 mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. Ana kamerası 64 megapiksel olan telefon, normal model ile beraber gücünü MediaTek imzalı Helio G90T işlemciden alıyor. Bu işlemcinin özellikle oyun konusunda iddialı olduğu açıklanıyor.

Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 8 Pro yanında gelecek Note 8 hakkında sadece tek bir açıklama var

Kısa süre önce konuşan Lu Weibing‘e göre model yerini aldığı Note 7’den çok daha iyi kameraya sahip olacak ve daha uzun pil ömrü sunacak. Aynı zamanda yine Weibing’e göre daha yüksek ekran gövde oranıyla yolda bulunan telefon, bu açıdan elde tutmayı da oldukça kolaylaştıracak deniyor.

İlgili Video