reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Kit Harington’ın Game of Thrones finali sonrası planı

Game of Thrones‘un final sezonu çekimleri devam ederken oyunculardan keyifli ve enteresan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak Jon Snow karakteriyle boy gösteren Kit Harington dizinin çekimleri bittikten sonra ne yapacağını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un sekizinci sezon çekimleri tam gaz devam ediyor. Arada internete sızan set görüntüleriyle süreci takip ediyoruz. Son sezonda neler yaşanacağını tahmin etmeye çalışıyoruz. Kit Harington ise daha şimdiden veda havasına girmiş gibi görünüyor. En azından çekimler bittikten sonra neler yapacağını planladığı anlaşılıyor.

“Biraz tüm bunlardan uzaklaşıp bilinmezliğin tadını çıkartmak, saçlarımı kestirmek, daha az tanınan birine dönüşmek istiyorum. Yeni bir tarzla farklı işler yapmayı umuyorum. Saçlarımı kısa kestireceğim ama sakallardan vazgeçmek zor olacak. Aslında uzun saçı da sakalı da seviyorum. Ama biraz değişim şart. Bir sonraki rolüme aynı şekilde görünecek devam edemem. Bu şahane bir roldü fakat Jon Snow’dan kurtulmamın zamanı geldi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Kit Harington’ın Jon Snow imajını üstünden atabilmesi için saç ve sakal kesiminden çok daha fazlası gerekiyor. İzleyicilerin onu senelerce bu rolle hazırlayacağına şüphemiz yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 7. sezon fragmanı