reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’den 9. sezonda büyük sürpriz

Reytingleri giderek düşen ve başrol oyuncularını kaybetmeye başlayan The Walking Dead dokuzuncu sezonda büyük bir sürprizle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Hatırlarsanız daha dün The Walking Dead’in Shane Walsh‘ı geri döndürebileceğini sizlere duyurmuştuk. Bu haberin kaynağı ise Instagram’da hayranlar tarafından paylaşılan bir fotoğraf olmuştu. Andrew Lincoln ve Norman Reedus hayranlarıyla poz verirken fonda Jon Bernthal‘in görülmesi dedikoduların fitilini ateşlemişti. Fakat her söylentide olduğu gibi bu gelişmenin doğruluğu hakkında net bir bilgi bulunmuyordu. Belirsizlik süreci kısa sürdü ve Shane Walsh’ın dönüşü netlik kazandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Entertainment Weekly‘nin haberine göre Jon Bernthal, The Walking Dead’in dokuzuncu sezonunda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Onun sadece bir bölümde yer alacağı ve Shane Walsh karakteriyle boy göstereceği söyleniyor. Karakterin hikayeye nasıl dahil edildiği, onun görünme nedeninin hayal veya rüya mı olduğu henüz belli değil. Zaten AMC kanalı da henüz iddiaları doğrulamadı. Fakat bunun nedeni büyük sürprizin bozulmasına engel olmaya çalışmaları olabilir.

Öte yandan Shane’i Rick Grimes’ın öleceği sahnede görmemiz de mümkün. Andrew Lincoln’ün diziye veda edeceğini zaten biliyoruz. Giderken hayatı gözlerinin önünden bir film şeridi gibi akacaksa Shane’i görmesi de oldukça normal. Bakalım bu ihtimallerden hangisi doğru çıkacak?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 8. sezon fragmanı