reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in efsane kötüsü geri dönebilir

Kan kaybı ciddi bir seviyeye ulaşan The Walking Dead’in yola devam etmesi için aranan çözüm sonunda bulunmuş olabilir. Dizinin efsane kötülerinden birinin set yakınlarında görünmesi dedikoduların fitilini ateşledi.

Şimdilerde The Punisher olarak görmeye alıştığımız Jon Bernthal daha önce The Walking Dead’de izleyici karşısına çıkıyordu. Onu Shane Walsh rolünde tanıyıp sevdik desek, abartmış olmayız. Fakat bir noktadan sonra diziden ayrıldı ve Marvel dünyasına katılarak yoluna devam etti. Hala adını andığımız bu efsane kötünün The Walking Dead’e geri dönme ihtimali bulunuyor. Üstelik bu dedikoduları başlatan sadece bir fotoğraf.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in dokuzuncu sezon çekimleri başladı. Çalışmalar devam ederken Jon Bernthal set ziyareti gerçekleştirmiş gibi görünüyor. Instagram’da dolaşan fotoğraflardan birinde Andrew Lincoln ve Norman Reedus’u hayranlarla poz verirken görüyoruz. Arkalarında ise Jon Bernthal istemeden kareye girmiş gibi duruyor. Onun set ortamında olması hatta fotoğraflardan birinde görünmesi akıllara aynı soruyu getiriyor: Shane Walsh geri mi dönüyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Andrew Lincoln ve Lauren Cohan’in diziden ayrıldığını düşününce yapımcıların çözümü Shane’de bulması mümkün. Fakat onu sadece ufak bir sahnede görme ihtimalimiz de var. Tüm bu ihtimallerin yanında Jon Bernthal’in sadece arkadaşlarını ziyaret etme olasılığını da unutmamak gerek. Bakalım bu söylentilerden hangileri doğru çıkacak?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 8. sezon fragmanı