reklamı kapat

POPÜLER

wonder woman 1984

Wonder Woman 1984 yeni fotoğrafla karşımıza çıkıyor

DC uyarlaması Wonder Woman 1984’ün çekimleri başladı. İkinci filmden yeni fotoğraflar da birer birer gün yüzüne çıkıyor. Bu sefer Gal Gadot’u kostümlü şekilde görüyoruz.

İsminden de anlayacağınız üzere Wonder Woman’ın ikinci filminde 80’lere gideceğiz. Diana bu sefer Soğuk Savaş döneminde izleyici karşısına çıkacak. Kahramanımızın olaylara tam olarak nasıl müdahale edeceğini henüz bilmiyoruz. Fakat karşısında çizgi romanlardaki efsane kötülerden Cheetah olacak. Ona da Kristen Wiig hayat verecek. Bir de ilk filminde Diana’nın kalbini çalan Steve Trevor bir şekilde geri dönüyor gibi duruyor. En azından sette Chris Pine’ın görüntülenmesi bu şekilde yorumlanıyor.

Paylaşılan yeni fotoğrafta ise Wonder Woman kostümü içindeki Gal Gadot’u görüyoruz. Temelde fotoğrafa baktığımızda kostümde ciddi bir değişim olmadığını söyleyebiliriz. Detaylar tamamen aynı görünüyor. Fakat kostümün artık daha parlak renklere sahip olması dikkat çekiyor. Sebebini henüz bilmesek de, DC’nin soluk ve karanlık günlerden uzaklaşmaya gayret ettiğini söyleyebiliriz. Bunu daha önce Superman’de de görmüştük. Sıra Wonder Woman’da.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984’ün 1 Kasım 2019‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Bakalım işler gerçekten beklediğimiz gibi mi ilerleyecek?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı