reklamı kapat

POPÜLER

Fear The Walking Dead

Jon Bernthal’dan Fear the Walking Dead yapımcılarına Shane mesajı

The Walking Dead’in Shane‘i olarak tanıdığımız, daha sonra The Punisher rolüyle karşımıza çıkan Jon Bernthal şimdi de Fear The Walking Dead’e dahil olmak istiyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in sevilen karakterlerinden Morgan Jones, Fear The Walking Dead’e transfer oluyor. Böylece Lennie James iki dizi arasında bağlantıyı kuran isim olacak. Bu sürpriz gelecekte pek çok fırsatın da kapılarını aralıyor. Daha şimdiden başka hangi karakterleri Fear The Walking Dead‘de görebileceğimiz konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde The Daily Express bir zamanlar Shane’e hayat veren Jon Bernthal ile konuştu. Sevilen oyuncuya Morgan Jones gibi bir geçiş yaşamak isteyip istemediği soruldu. Bernthal ise istekli sayılabilecek sözler sarf etti:

“Shane karakterini çok sevmiştim. Öyle ki Shane’i canlandırabildiğim için minnettarım. Başı, gelişimi ve sonu olan bir karakterdi. Aslında Shane’e dair görmemiz gereken her şeyi izlediğimizi düşünüyorum. Yine de onun geçmişini seyredebilsek enteresan olurdu. Bu rolü üstlenmek ve Shane’in ölümü kariyerimin en önemli anlarıydı.”

Teknik olarak Shane’in Fear The Walking Dead’de görünmesi mümkün. Fakat hikaye açısından buna gerek var mı, biz de bilemiyoruz. Fakat Jon Bernthal’ın açık kapı bırakması her şeyin mümkün olduğunu düşünmemize neden oluyor.

İlgili video