reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead yıldızı Fear The Walking Dead’e geçiyor

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead arasındaki karakter alışverişi devam ediyor. Morgan Jones’un ardından bir karakterin daha iki dizi arasında köprü kuracağı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi temelde The Walking Dead ve Fear The Walking Dead’in hikayesi aynı dünyada geçiyor. Robert Kirkman tarafından yaratılan iki yapımda da zombi kıyameti ve yaşananların insanlar üzerindeki etkisi ele alınıyor. Buna rağmen iki hikaye arasındaki ilk bağlantı Morgan Jones karakteri sayesinde kurulmuştu. Lennie James’in Fear The Walking Dead’e transfer olmasıyla ortaklık pekişti. Şimdi benzer bir durum farklı bir karakterle yaşanacak gibi görünüyor. Comicbook‘un haberine göre Austin Amelio, Fear The Walking Dead’e geçiş yapıyor. Onu bir kez daha Dwight karakterine hayat verirken göreceğiz. Fakat bu geçişin nasıl gerçekleşeceği veya kaç bölüm süreceği henüz bilinmiyor. Yani Dwight sadece konuk karakter de olabilir, Morgan Jones gibi yoluna Fear The Walking Dead’le de devam edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası The Walking Dead ve Fear The Walking Dead’in hayranları bundan çok daha büyük bağlantılar görmeyi bekliyor. Örneğin tüm karakterleri buluşturan bir ortak bölüm. Fakat AMC şimdilik beklentileri minimumda tutmaya çalışıyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi