reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 8. sezon

The Walking Dead: Saviors’ın zeki kaçış planını gözler önüne seren sahne [Video]

Yakında sekizinci sezona kaldığı yerden devam etmeye hazırlanan The Walking Dead‘den yeni bir sahne izleyicilerle paylaşıldı. Burada etrafları zombilerle çevrilen Saviors‘ın zeki kaçış planı ortaya çıkıyor. Morgan ise arkadaşlarını uyarmak üzere harekete geçiyor.

Neredeyse üç dakikalık sahne Morgan Jones‘un etrafında şekilleniyor. Morgan, Sanctuary’de yaşananları yakından gözlemliyor ve onların içine düştükleri durumdan kurtulmanın bir yolunu bulduklarını fark ediyor. Saviors etraflarını saran zombileri itilayla öldürerek kendilerine etten bir duvar örüyor. Bunu da Eugene‘in elinden çıkan özel kurşunlar sayesinde yapıyorlar. Saviors‘ın kaçacaklarını anlayan Morgan durumu arkadaşlarına bildirmek için çabalıyor. Fakat içine düştüğü durumdan kurtulması pek de kolay olmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan bu sahnede önemli bir rol üstlenen Morgan Jones yakında Fear The Walking Dead‘e geçiş yapacak. Böylece onun yolu yeniden Rick‘le kesişene kadar neler yaşadığına ve nasıl hayatta kaldığına şahit olacağız. Bu sayede iki dizi arasında resmi bir köprü kurulmuş olacak. Ardından farklı oyuncuların da Fear The Walking Dead’de izleyici karşısına çıkmasının önü açılacak.

Ne gibi gelişmelere gebe olduğunu bilmediğimiz The Walking Dead’in sekizinci sezonu 25 Şubat’tan itibaren devam edecek. Kalan bölümleri Türkiye’de FX’de ekrana gelecek. Paylaşılan sahneyi ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.