reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9+ Uhssup

Merak edilen “Samsung Uhssup” için yeni bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, hatırlarsınız çok kısa süre önce “Uhssup” markasını kayıt altına almıştı. İşte bu marka ve arkasındakiler için yeni detaylar ortaya çıktı.

Samsung, geçtiğimiz hafta Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’nde “Uhssup” markasını kayıt altına aldı. Okunuşu ve ilk detaylarıyla WhatsApp‘a rakip bir anlık mesajlaşma uygulaması gibi görünen uygulama,  Güney Kore’den gelen bilgilere göre Galaxy S9 ve Galaxy S9+‘dan ön yüklü olarak geliyor. HeraldCorp’a göre uygulama kullanıcıların konumlarını gerçek zamanlı olarak paylaşmasına ve diğer kullanıcıların yerleri hakkında yorum yapmalarına izin veriyor. Hizmetin ayrıca Facebook Messenger ve WhatsApp gibi anlık iletişim hizmeti sunacağı da söylenirken, şirketin bu ismi Güney Kore’de de kayıt altına aldığı belirtiliyor. Buna ek olarak “Samsung Social” isminin de kayıtladığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu isim biraz  daha mantıklı duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S9 ailesi merakla bekleniyor

Bugün artık tüm özellikleri ortaya çıkan telefonlar, görünüşe bakılırsa özel de bir uygulamaya sahip olacaklar. Diğer telefonlarda da kullanılabilecek gibi görünen uygulama, gerçekten ilginç görünüyor. Daha önce kendi uygulamalarıyla büyük kitlelere ulaşamayan şirket, bu doymuş pazarda bir kez daha şansını deneyecek gibi duruyor.

İlginizi çekebilir