reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones’un yıldızından 8. sezon müjdesi

Ekranlara veda etmeye hazırlanan Game of Thrones‘un 2019 senesine sarktığını biliyoruz. Fakat Game of Thrones 8. sezon yayın tarihine dair net bir bilgimiz yok. Maisie Williams’ın sözlerine bakılırsa bekleyişimiz sanıldığı kadar uzun sürmeyebilir.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un son sezon çekimleri tam gaz devam ediyor. Fakat bu süreç Kit Harington ve Rose Leslie‘nin düğünü ile sekteye uğrayacak. Üstelik final sezonundaki bölümlerin süresi şimdiye kadar alıştığımızdan çok daha uzun olacak. Tüm bu faktörler bir araya gelince çekim süresi uzuyor. Dizinin ekrana gelmesi de 2019‘u buluyor. Ancak altı bölümlük final sezonunun 2019’un hangi ayında ekrana geleceğini de bilmiyoruz. En azından şimdiye kadar bilmiyorduk. Arya Stark karakterine hayat veren Maisie Williams‘ın sözlerine bakılırsa sene sonuna kadar beklememiz gerekmeyecek. Bölümler bahar aylarında izleyici karşısına çıkacak.

“Son sezon çekimleri aralık ayında tamamlanacak. Sekizinci sezonun ilk bölümüyse Nisan 2019’da ekrana gelecek. Bu devasa bölümleri yayına hazırlamak için dört ay gibi bir süre olacak. O son montaj fazlasıyla zaman alıyor. Üstelik bu kadar önemli bir sezonu aceleye getirmek hata olur. Final sezonunda izleyicilerimize ve hayranlarımıza elimizden gelenin en iyisini sunmayı borçluyuz.”

Elbette bu yayın tarihi HBO tarafından onaylanmış değil. Fakat Maisie Williams haklıysa bekleyişimiz tahmin ettiğimizden kısa sürebilir.

İlginizi çekebilir