reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones: 8. sezon fotoğraflarında sürpriz yüzleşme

09 Şubat 2018

Gelecek sene final sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Game of Thrones‘un çekimleri tam gaz devam ediyor. Setten paylaşılan görüntüler ise gelecek bölümlerde yaşanacak sürpriz yüzleşmeye işaret ediyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Game of Thrones’un sekizinci sezonuna dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyfinizi kaçırabilir.


Westeros’un karmaşık dünyasına veda edeceğimiz tarih giderek yaklaşırken setten paylaşılan enteresan görüntülerin sayısı da artıyor. Şimdiye kadar sette gözlemlenen gelişmelerden ötürü King’s Landing ve Winterfell’in akıbenin pek iyi olmayacağını tahmin ediyorduk. Kit Harington ve Lena Headey’nin aynı sette görüntülenmesiyle heyecan uyandıran bir sahnenin çekildiği fark edildi.

Beklenmedik Buluşma

King’s Landing setinde yapılan bu çekimde Jon Snow ve Cersei Lannister tekrar bir araya geliyor. İkiliye Samwell Tarly’nin de eşlik ettiği görülüyor. Fakat bu iki karakterin neden tekrar bir araya geldiği ise belli değil. Hatırlarsanız yedinci sezon finalinde Jon Snow herkesi ak gezen tehlikesine karşı bir araya getirmek için çabalamıştı. Cersei Lannister da birliklerini göndereceğine söz vermişti. Ancak bu söz tutmayacağını anlamamız uzun sürmemişti. Jon’un tüm bunları fark ettikten sonra Cersei ile yüzleşmesi mümkün görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son olarak Game of Thrones’un 2019’da final yapacağını ancak son sezonun başlangıç tarihinin hala kesinleşmediğini hatırlatalım.

İlginizi çekebilir