reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones setinde heyecanlandıran gelişmeler

İzleyicilere veda etmeye hazırlanan Game of Thrones final sezonu hazırlıklarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Dizinin setinde yapılan çalışmalar final sezonunun heyecan uyandıran mücadelelerle dolu olacağını müjdeliyor.

Advertisement

Söz konusu Game of Thrones olunca internette pek çok asılsız iddia dolanıyor. Fakat güvenilir bir hayran sitesi olan Watchers on the Wall direkt olarak setten fotoğraflara yer vererek final sezonunda yaşanacakları tahmin etmeye çalışıyor. Paylaşılan son fotoğraflara bakılırsa bizleri iki farklı savaş bekliyor olabilir. En azından çalışmalar yeni mücadelelere işaret ediyor.

Savaş hazırlıkları başladı

Fotoğraflara baktığımızda Winterfell’de ufak değişiklikler yaşandığı görülüyor. Ak Gezenlerin Duvar’ı aşmasının ardından Kuzeyliler yeni duvarlara örerek kendilerini korumaya çalışıyor gibi duruyor. Bu da Ak Gezenlerin ilk hedefinin Winterfell olacağını onaylıyor. Fotoğrafların geri kalanında ise King’s Landing’e yeni sokaklar eklendiğini görüyoruz. İnşa edilen bu sokaklarda ateş denemeleri yapılıyor. Tüm bu çalışmalar King’s Landing’in ejderhalarla karşı karşıya kalacağını düşündürüyor. Fakat başkante Daenerys Targaryen mi yoksa Gece Kralı mı saldıracak, işte orası belirsiz.

Öte yandan Game of Thrones’un final sezonunun ne zaman ekrana geleceğini de hala bilmiyoruz. O zamana kadar setten paylaşılan fotoğraflara bakıp, tahmin yürüterek idare etmeye çalışacağız gibi duruyor.