reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones’un 8. sezon set fotoğrafları asıl savaşı müjdeliyor

Ekranlara geri dönmesini beklediğimiz Game of Thrones’un sekizinci sezonuna dair yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Son iddia fotoğraflanan set çalışmalarına dayanıyor. Bu doğrultuda savaşın Westeros’un göbeğine kadar taşınacağı iddia ediliyor.

Hatırlayacağınız üzere yedinci sezon finalinde Cersei Lannister ve Daenerys Targaryen ateşkes yapmıştı. Önce birlikte Ak Yürüyenlere karşı mücadele vermek üzere anlaşmışlardı. Fakat Cersei’nin bu sözü tutmayacağını öğrenmemiz uzun sürmedi. Muhtemelen Daenerys ve Jon’un gerçeği fark etmesi de zaman almayacaktır. Asıl savaş ise o zaman başlayacak gibi görünüyor.

Fotoğraflar ele verdi

Game of Thrones konusunda güvenilir kaynaklardan biri olan Watchers on the Wall merakla beklediğimiz asıl savaşın başlayacağına dair ipuçlarını paylaştı. Fotoğraflarda Belfast’ta yeni bir set kurulmaya başladığını görüyoruz. Fotoğrafları inceleyenler bunların King’s Landing’e ait olduğunu düşünüyor. Üstelik set yoğun karla kaplanıyor. Bunun yanında Lekesizler ordusu da yakınlarda çekim gerçekleştiriyor. Bu iki gerçek bir araya getirildiğinde savaşın King’s Landing’e kadar uzanacağı iddia ediliyor.

Eğer söylenenler doğruysa Game of Thrones hayranları sonunda bekledikleri savaşı izleme fırsatı yakalacak. Elbette şimdilik iddiaların ne kadar doğru olduğunu belirlemek pek mümkün değil. Bunun için herkes gibi sekizinci sezonu beklememiz gerekiyor.