reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm setinde George Lucas sürprizi [Video]

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm sette beklenmedik bir ismi konuk etmiş. Dünyanın en popüler serilerinden birine imza atan George Lucas, seti ziyaret ederek oyuncuları değerlendiriyor.

Her sezon başlangıcında olduğu gibi Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm için de açılışı yapmak hayli zordu. Özellikle final sezonuna giriş yaparken ve neredeyse 2 sene ara vermişken, dizinin ilk bölümünden de beklenti hayli yüksekti. Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz dizinin ilk bölümü içinse kamera arkası görüntüler paylaşıldı. Yaklaşık 17 dakikalık bu videonun sürpriz ismi ise George Lucas’tan başkası değil. Eski Star Wars yönetmeni George Lucas, Game of Thrones’un ilk bölümünün yönetmeni David Nutter’ın koltuğuna oturuyor ve Jon Snow ile Daenerys Targaryen’in Kışyarı’na geldiği sahneyi yönetiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Efsane isimden yönlendirmeler

Daenerys’in Jon’a Sansa’nın onu pek de sevmediğini söylediği sahne çekildikten sonra Lucas oyuncularla performanslarını konuşmaya gidiyor. Jon Snow’a hayat veren Kit Harington’ın yanına geldiğinde sahneyi öven Lucas sözlerine “Senin için bir yönlendirmem yok. Seninle pek ilgilenmiyorum. Sana ne olduğu pek de umrumda değil.” diyerek devam ediyor.

Dizinin yaratıcılarından David Benioff, George Lucas’ın seti ziyaret etmek istediğini ilk duyduğunda bunu bir şaka sandığını itiraf ediyor. Lucas’ın sete ziyaretinin ise herkesi heyecanlandırdığını ve gerdiğini kaydediyor. Hazırlanan sahne arkası videosunun tamamına haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.