reklamı kapat

POPÜLER

Swamp Thing

DC’nin yeni dizisi Swamp Thing ilk tanıtımıyla boy gösteriyor [Video]

Amerika’da hizmet veren DC Universe yakında yeni bir diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Swamp Thing dizisinden ilk tanıtım sonunda gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi DC geçtiğimiz aylarda kendi internet platformunu duyurdu. DC Universe isimli bu platform çizgi romanları ve onlardan uyarlanan yapımları bir araya getiriyor. Böylece DC markası altında yer alan tüm içerikleri bir arada bulmak mümkün hale geliyor. Bu internet platformunun hazırladığı ilk dizi Titans olmuştu. Dünyanın geri kalanında Netflix üzerinden seyredilebilen dizi büyük beğeni topladı. Onu Doom Patrol takip etti. Sırada ise Swamp Thing var.

Swamp Thing dizisinin yapımcılığını Aquaman’in yönetmeni James Wan üstleniyor. Underworld ile tanınan Len Wiseman ilk bölümün yönetmeni olarak karşımıza çıkıyor. Baş yazarlık görevi ise Mark Verheiden’in. Andy Bean karşımıza Alec Holland rolüyle çıkıyor. Onun insan bitki karşımı, dönüşmüş halini ise Derek Mears canlandırıyor. DC çizgi romanlarında yer alan bu karakter insan üstü gücü, bitkileri kontrol etmesi ve esnekliğiyle tanınıyor. Onun maceralarının ne şekilde anlatılacağı ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Swamp Thing birinci sezon bölümleriyle Amerika’da 31 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Dizinin Türkiye’de ne zaman izlenebilir olacağı henüz belli değil. Paylaşılan ilk tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.