reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game Of Thrones 8. sezon için “özel bölüm” müjdesi

Game of Thrones 8. sezon bize sadece hikaye için bir kapanış getirmiyor. Görünen o ki sezon finalinin ardından özel bir bölümle oyuncular bir araya gelecek.

Game of Thrones 8. sezon, 2019’un ilk yarısında yayınlanmaya hazırlanırken diziye hayli erken veda eden Sean Bean ağzından çok özel bir sürprizi kaçırdı. THR‘ye röportaj veren Sean Bean, ilk sezonda Eddard Stark karakterini canlandırmış ve beklenmedik bir sonla hayranları şaşkınlık içinde bırakmıştı. Ancak Bean bu kez müjdeli bir haberle geliyor. “Stark ailesinden kimseyle görüşüyor musun?” diye sorulan Bean şu cevabı veriyor: “Hiçbiriyle! Onları sadece ara sıra bazı özel durumlarda görebiliyorum. En son dört hafta önce Belfast’ta görüştük. Conan O’Brien sayesinde. Özel bir bölümdü ve hepimiz bir araya geldik. Çok güzeldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones özel bölüm

Röportajın devamında Bean sözlerini şu şekilde devam ediyor: “Sekizinci sezon için yapıldı. Tüm karakterleri Belfast’ta bir araya getirdiler ve O’Brien’da gecenin sunuculuğunu üstlendi.

Sean Bean’in açıklamalarına göre sekizinci sezon 6 bölümlük finalini tamamladıktan sonra tüm karakterlerin bir araya geldiği bir özel bölüm izleyeceğiz. Ancak Bean bu bölümün televizyonda mı yayınlanacağı yoksa DVD/Blu-ray’e özel mi olacağına ilişkin bir açıklamada bulunmuyor. Conan O’Brien sunumunda gerçekleşecek olan etkinlikte, kahramanlarımız karakterlerine ilişkin yeni bilgiler paylaşabileceği gibi kişisel vedalarına da yer verecektir diye düşünüyoruz. Tabii dizinin dahi net bir yayın tarihi olmadığı şu günlerde bu “özel” bölümü ne zaman izleriz şimdilik meçhul.

İlginizi çekebilir

George R.R. Martin’in yeni dizisi Nightflyers fragmanı