reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Ortadan kaybolan Game of Thrones yıldızının 8. sezon tahmini

Game of Thrones 8. sezon, unutturulmaya çalışılan bazı karakterlerin sürpriz dönüşüne şahit olabilir. Daario Naharis’i canlandıran Michiel Huisman, dizi finaliyle ilgili tahminlerini paylaştı.

Daario Naharis, 2013’ten beri Game of Thrones dizisinin bir parçası. 2014’ten itibaren Michiel Huisman tarafından canlandırılan karakter ise 7. sezonda yer almadı. Hatırlarsanız Daenerys Targaryen, aşığı olan Daario Naharis’i bir başka göreve göndermişti. Daha sonra karakterden haber alamadık. Daenerys için de Jon Snow’la yepyeni bir macera başladı. Ancak Game of Thrones 8. sezon pek çok sürprize gebe. Naharis’in dönüşü de onlardan biri olabilir. Bildiğiniz gibi, Drago’yu bir kenara bırakırsak, Daenerys’in aşıkları dizide öyle kolay kolay ölmüyor. Naharis’i canlandıran Michiel Huisman’ın ise 8. sezonda olup olmadığını söylemesi yasak. Ancak Netflix’in favori dizilerinden The Haunting of Hill House’da da yer alan aktör, finale ilişkin düşüncelerini paylaşmaktan çekinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Stark kızlarından birinin tahtı ele geçireceğini düşündüm hep”

Game of Thrones 8. sezon finaline ilişkin tahminleri sorulan Huisman, soruyu şöyle cevaplıyor: “Uzun zaman boyunca iki kız kardeşten biri olacağını düşündüm. Stark’lardan biri tahtı ele geçirecek. Demir tahtın sonu böyle olacak.” Huisman, Daenerys’in de tahtı ele geçiren isim olabileceğini ama o zaman bunun çok bariz bir son olacağını kaydediyor.

Stark kızlarından birinin tahtı ele geçireceğini düşünen tek isim Huisman değil. Daha önce Ned Stark’ı canlandıran Sean Bean de Arya‘nın tahtı ele geçiren isim olabileceğini öne sürmüştü. Yeni sezon tüm bu soruları ve daha fazlasını Nisan 2019‘da cevaplayacak.

İlginizi çekebilir

Dizinin 8. sezon yayın tarihi duyurusu