reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones’taki şaşırtıcı oyuncu değişikliğinin perde arkası

Game of Thrones final yapmaya hazırlanırken dizideki kafa karıştıran oyuncu değişikliğinin perde arkası da ortaya çıktı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Daario Naharis karakteri hikayeye dördüncü sezonda dahil olmuştu. Bu karaktere ilk olarak Ed Skrein’in hayat vermesine şahit olmuştuk. Daha sonra anlam veremediğimiz bir durum yaşandı ve karakteri Michiel Huisman devraldı. Üstelik Ed Skrein karaktere sadece üç bölüm boyunca hayat verebilmiş oldu. Peki bu kafaları karıştıran oyuncu değişikliğinin perde arkasında ne yatıyor? Orijinal Daario Naharis olarak tanımayabileceğimiz Ed Skrein sessizliğini EW için bozdu.

“Aslında olaylar basına yandığından daha politik bir sebebe sahip. Benim asıl planım Game of Thrones’ta uzun süre yer almaktı. Karakteri bırakmak değil. Devam etmeyi de çok isterdim çünkü şahane bir deneyimdi. Fakat politika yolların ayrılmasına neden oldu. Ben de sakin kalıp yoluma devam etmeyi tercih ettim. Planlar değiştiğinde genel tavrım bu oluyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Ed Skrein’in bahsettiği politik nedenlerin ne olduğuna dair hiçbir fikrimiz yok. Fakat önceden onun rolü The Transporter Refueled filminde rol almak üzere bıraktığı konuşuluyordu. Bu açıklama sayesinde anlıyoruz ki bu söylentilerin gerçekle uzaktan yakından alakası yokmuş. Bakalım HBO veya Game of Thrones ekibi bu politik problemin ne olduğuna dair bir açıklama yapacak mı, yoksa sessiz kalmayı mı tercih edecek.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon fragmanı