reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones dünyasında fark edilmeyen oyuncu değişikliği

Final sezonuyla eleştirilerin merkezine oturan Game of Thrones yedinci sezonda yan karakterlerden birinde oyuncu değişikliği yaptı fakat bu detay çoğu izleyici tarafından fark edilmedi.

Geçtiğimiz yıllarda Westeros‘taki pek çok karakter için oyuncu değişikliği yapıldığına şahit olduk. Bunlar arasında en fazla dikkat çeken Daario Naharis karakterini canlandıran Ed Skrein’in yerini alan Michiel Huisman ve Gece Kralı’na hayat veren Richard Brake’nin yerini alan Vladimir Furdik oldu. Fakat dizinin yedinci sezonun izleyicilerin çok büyük bir kısmının farkına varmadığı bir oyuncu değişikliği daha yaşandı.

Gözden kaçan Game of Thrones değişikliği

Bu oyuncu değişikliğinin merkezindeki karakter Dickon Tarly oldu. Samwell Tarly’nin erkek kardeşini dizide birkaç kez görme fırsatı elde ettik. Babaları Randyll Tarly’nin Samwell’i kendine layık bir varis olarak görmediğini ve gece nöbetine teslim olmaya zorladığını ilk öğrendiğimizde karaktere Pitch Perfect’ten tanıdığımız Freddie Stroma hayat veriyordu. Daha sonra Dickon Tarly yedinci sezonda yeniden karşımıza çıktı fakat bu sefer karakteri The Umbrella Academy’de seyrettiğimiz Tom Hopper canlandırıyordu. Game of Thrones dünyasıdaki bu değişikliğin sebebi sonradan ortaya çıktı. Time After Time dizisinde rol almaya başlayan Freddie Stroma yedinci sezon çekimleri için geri dönemeyince, ekip yeni bir oyuncu bulmak durumunda kaldı. Böylece Daenerys Targaryen’in gazabına uğrayan Tom Hopper’ın Dickon Tarly’si oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı