reklamı kapat

POPÜLER

Geleceğe Dönüş’ün ikonu DeLorean DMC-12 yapılmış unutulmayacak fotoğraf çalışması [Video]

Bu alanda yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren Felix Hernandez tarafından gerçekleştirilen çalışma yaratıcılığın sınırlarını zorluyor.

Yaşları kaç olursa olsun otomobile ilgi duyan herkesin vazgeçilmez arkadaşlarından birisi olan model arabalar bizim de radarımıza sıkça giren parçalar arasında yer alıyor. Üreticilerin de farklı markalarla yaptığı anlaşmalarla kullanıcılarla buluşturma konusunda fazlasıyla cömert davrandığı bu sınıfı koleksiyon dışında oldukça etkili bir yöntemle değerlendirenler de yok değil. Geçtiğimiz mart ayında Audi Q2’nin 1/43 boyutlu oyuncak modeliyle gerçekleştirdiği profesyonel fotoğraf projesini sizlerle buluşturduğumuz Meksika’lı sanatçı Felix Hernandez bu kez çok daha ikonik bir modelin başrolünü aldığı yeni bir çalışmayla karşımızda.


Meraklılarının yanı sıra sinema eleştirmenlerinden de tam not alarak kült haline gelen “Geleceğe Dönüş” serisinin karakterleri Marty ve Doktor Brown bir nesilin favori ikilisi olarak hafızalarda yer ediniyor. Filmle birlikte özdeşleşen bir parça varsa o da Hernandez’in projesinde yer verdiği ve kahramanlarımıza bu maceralı yolculuklarında eşlik eden DeLorean DMC-12. 1/18 ölçekli DeLoren DMC-12 modeliyle projesini karşımıza çıkartan Fernandez, Q2 projesinde olduğu gibi görsel efektleri nasıl yaptığını başından sonuna kadar takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

VİDEO