reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Scala

Skoda Scala ve Skoda Kamiq için yeni donanım duyurusu

HB ve Crossover sınıfının iki yeni üyesi Skoda Scala ve Skoda Kamiq, daha önceden gördüğümüz motor sporları dokunuşlu paketlerle sunulacak.

Ailenin en yeni iki üyesi konumunda olan Skoda Scala ve Skoda Kamiq için şimdiden çeşitlendirme adımları atılmaya başlandı. Yaklaşmakta olan Frankfurt Otomobil Fuarı için ciddi bir hazırlık içerisinde olan Çek üretici, organizasyona bu iki modeli için yeni donanımla geleceğini duyurdu. Meraklılarının daha önceden de anımsayacağı bu donanım paketi ise Monte Carlo olacak. Fabia‘nın yanı sıra ürün gamından çıkarılan Rapid için de geçtiğimiz dönemde sunulan bu performans nitelik paket, görünüme daha sportif hava katacak. Özel logosu ve gövde eklentilerindeki ufak renk değişimleriyle hissedeceğimiz Monte Carlo, motor sporları meraklılarının dikkatini çekecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Scala ve Skoda Kamiq için fark yaratacak Monte Carlo genleri

Motor dinamikleri konusunda herhangi bir değişimin beklenmediği Monte Carlo versiyonlarının kokpitinde de ufak dokunuşlar bizleri bekliyor. Daha önceki örneklerden yola çıkarak baktığımızda direksiyon, koltuklar ve dijital ekranlarda nispeten yarış dinamiklerini hissettirecek güncellemeleri görmeyi bekliyoruz. Tarihi 1910’lu yılların başlarına dayana yarış organizasyonunda ilk dönemlerinden itibaren varlık gösteren Skoda’nın meraklıları için bunu asfalt üzerine yansıtıyor olması da şüphesiz altı çizilmesi gereken noktalar arasında. Fabia ile yaklaşık 21.000 dolardan başlayan Monte Carlo paketlerinin, Scala ve Kamiq ile hangi seviyelerde olacağını hep birlikte göreceğiz.

İlgili video

Skoda Kamiq