reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Kamiq Monte Carlo

Skoda Kamiq Monte Carlo, sportif genleriyle rekabete hazır

Markasının Frankfurt’taki önemli temsilcilerinden birisi olan Skoda Kamiq Monte Carlo, zengin motor opsiyonuyla kombin edilebilecek.

Skoda’nun yeni nesil tasarım dilinin farklı perspektifini temsil eden isimlerden birisi olan Kamiq, kısa sürede kullanıcıların merak ettiği bir model haline geldi. Kompakt SUV sınıfındaki rekabete “merhaba” diyen bu yeni yüz için üretim sürecini de temmuz ayı itibarıyla başlayan Skoda, zaman kaybetmeksizin opsiyon listesi üzerindeki çalışmalarını somuta döküyor. Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte resmiyet kazanan Skoda Kamiq Monte Carlo, daha öncesinde farklı modellerde gördüğümüz WRC temalı sportif temayı üzerinde taşıyacak. Scala ile aynı anda donanım paketine kavuşan model, ürün gamındaki tüm motor seçenekleriyle kombin edilebilmesiyle de dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla Skoda Kamiq Monte Carlo

Kullanıcıların ürün gamı içerisinde tercih edebileceği en üst seviye donanımlardan birisi olacak Monte Carlo’yu dış bölümde farklı kulan bazı noktalar olacak. Ön bölümde ızgara ile başlayacak olan değişim yelpazesi; ayna kaplamaları, sportif tampon eklentisi, tavan barları ve difüzör ile tamamlanıyor. Standart olarak 17 inçlik jant setiyle gelen model, istenilirse ek ücret üzerinden 18 inçle de donatılabilir. Kokpit kısmı ise farkın daha net hissedildiği bölüm olarak nitelendirilebilir. Kırmızı tonajla bezenen performans koltukları, kapı çıtaları, direksiyon, vites topuzu ve alüminyum pedalları tüm bu zenginlikte ön plana çıkarabiliriz. Kırmızı ambiyans aydınlatması da özellikle gece sürüşlerinde artan nabız değerini yüksekte tutmak için güzel bir yardımcı etmen olacak. Kamiq, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle satış noktalarındaki yerini alıyor.

İlginizi çekebilir

Bisiklet konseptli proje; Skoda Karoq Velo