reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Game Pass

Türkiye’ye özel fiyatlar; indirime giren Xbox Game Pass ve Live Gold artık daha ucuz!

Microsoft Türkiye, Xbox One sahiplerini çok memnun eden bir adım attı. Xbox Game Pass, Games Pass Ultimate ve Live Gold fiyatları ciddi indirime girdi.

Yapılan güzel indirim sayesinde artık Game Pass aylık 59 TL yerine 30 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimleri iyi değerlendiren firma, PC tarafını da unutmuyor. Daha önce 29 TL olan PC için Game Pass, artık aylık sadece 15 TL’ye alınabiliyor. Daha önce 59 TL olan aylık Live Gold aboneliğini 30 TL‘ye çeken firma, 12 aylık Live Gold’u ise 439 TL’den tam 180 TL‘ye indirmiş durumda. Başka indirim var mı? Elbette var. Game Pass Ultimate paketi de artık aylık 85 TL yerine 45 TL‘ye elde edilebiliyor. Mevcut ekonomik şartlar göz önüne alındığı zaman büyük bir adım atan Microsoft Türkiye, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle Xbox One sahiplerini oldukça mutlu ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Game Pass Ultimate neler sunuyor?

Firmanın açıklaması şu şekilde karşımıza çıkıyor: “Çok düşük bir aylık fiyata Live Gold ve 100’den fazla yüksek kaliteli oyun. Arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve bir sonraki favori oyununuzu keşfedin. Xbox Game Pass Ultimate’a katılmak, kalan Live Gold veya Game Pass aboneliği sürenizi en fazla 36 ay olmak üzere Game Pass Ultimate’a yükseltir. Tüm dönüştürmeler nihaidir.

İlgili Video

Firmanın tamamen dijital modeli