reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Game Pass Ultimate

Game Pass ve Live Gold’u bir araya getiren Xbox Game Pass Ultimate ve Türkiye fiyatı

Yazılım devi Microsoft, Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold sistemlerini bir araya getiren Xbox Game Pass Ultimate paketini Türkiye’de satışa sundu.

Resmi olarak 16 Nisan tarihinde tanıtılan Xbox Game Pass Ultimate, artık Türkiye’deki Xbox oyuncuları tarafından da satın alınabiliyor. Direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz paket, aylık 83,99 TL fiyat etiketine sahip. Kişilerin hem geniş Game Pass kataloğundan hem de Live Gold altyapısının sunduklarından tek bir ödeme ile yararlanmasına imkan tanıyan paket, firma tarafından şu şekilde tanıtılıyor: “Çok düşük bir aylık fiyata Xbox Live Gold ve 100’den fazla yüksek kaliteli oyun. Arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve bir sonraki favori oyununuzu keşfedin. Xbox Game Pass Ultimate’a katılmak, kalan Xbox Live Gold veya Xbox Game Pass aboneliği sürenizi en fazla 36 ay olmak üzere Xbox Game Pass Ultimate’a yükseltir. Tüm dönüştürmeler nihaidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Game Pass Ultimate ilk ayda yüzde 93 indirimli

Microsoft burada gerçekten büyük bir indirim yapıyor. Paket şu an sadece 5,90 TL‘ye satın alınabiliyor. Daha sonra tekrardan 83,99 TL olacak Ultimate paketi, oyuncuları memnun edecek gibi görünüyor. Fiyat ilk aşamada yüksek görünüyor ancak Game Pass içerisinde 100’den fazla oyun yer alıyor. Aynı zamanda her ay Live Gold üzerinden de ücretsiz oyunlar veriliyor. Bunlar düşünüldüğü zaman oyuncular ödedikleri parayı kısa vadede çıkaracak gibi duruyor.

İlgili Video

Firmanın tamamen dijital Xbox One modeli