reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Pro Galaxy A90

Samsung Galaxy Note 10 Pro için üzücü, Galaxy A90 için sevindirici haber

Galaxy Note 10 ile beraber gelecek Samsung Galaxy Note 10 Pro ve orta seviyenin en üstüne konumlandırılacak Samsung Galaxy A90 için yeni bilgiler var.

Samsung Galaxy Note 10 Pro, hatırlarsınız kısa süre önce 45W hızlı şarj sistemiyle gelecek haberleriyle gündeme gelmişti. Ancak bu gerçeğe dönüşmeyecek gibi görünüyor. Çünkü sağlam bir kaynağa göre telefonda 25W hızlı şarj sistemi yer alıyor. Rakiplerin ciddi şekilde gerisinde kalan bu değer, Note 10 Pro gibi üst düzey bir modele hiç yakışmıyor. Çok ilginç olarak Samsung Galaxy A90 modelinin ise 45W hızlı şarj ile geleceği belirtiliyor. Döner kameralı Galaxy A80’in üzerine konumlandırılacak cihaz, şarj konusunda Samsung’un diğer tüm amiral gemilerini geride bırakacak gibi görünüyor. Bu gerçekten garip duruyor ancak büyük de bir sürpriz oluşturmuyor. Çünkü Samsung halen bazı gelişmiş teknolojileri / donanımları kendi cihazlarından önce başka firmalara veriyor ya da başlangıcı orta düzey cihazlarla yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 Pro güçlü ve pahalı bir cihaz olacak

Cihaz biliyorsunuz normal Note 10 ile aynı tasarımı paylaşıyor. Oldukça ince çerçeveler, ön kameraya ev sahipliği yapan ekran deliği ve kavisli kenarlar ile gelen telefon, normal modelden farklı olarak arkasında bir ToF sensörü barındırıyor. 6,75 inç bir AMOLED ekranı bulunan Note 10 Pro, gücünü Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerden alacak. En az 6 GB, en üstte ise 12 GB RAM ile donatılacak modelin, resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla Note 10 ailesi başlangıcı tam 1.100 dolar seviyesinde yapacak. Pro model için kişilerin 1.300 dolara kadar çıkabileceği korkutan tahminler arasında yer alıyor. En üst seviye 5G destekli versiyonun ise 1.700 – 1.800 bandına ulaşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Google AR ile arama özelliği