reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Samsung Galaxy A90 hakkında dikkat çeken yeni bilgiler

2019 Galaxy A ailesinin en üstüne gelecek akıllı telefon modeli Samsung Galaxy A90 hakkında dikkat çeken yeni bilgiler ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A90 artık daha sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde hatırlarsınız modelin 45W hızlı şarj ile geleceği ortaya çıkmıştı. Döner kameralı Samsung Galaxy A80’in üzerine konumlandırılacak cihaz, şarj konusunda Samsung’un diğer tüm amiral gemilerini geride bırakacak gibi görünüyor. Yeni gelen bilgilere göreyse modelin arkasında üç kamera bulunuyor. Buradaki iki kameranın 32 megapiksel + 8 megapiksel olduğu belirtilenler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak 5G desteğinin olacağı ya da 5G’li bir versiyonunun çıkacağı söylenen Galaxy A90, bünyesinde Galaxy A80 gibi bir kamera modülü taşıyabilir deniyor. Hakkında henüz başka bilginin olmadığı telefon, Galaxy S10 ailesi pahalı gelenler için çok iyi bir seçenek oluşturacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 amiral gemileri öncesinde ses getirecek

Şirket şu sıralar daha çok Galaxy Note 10 ailesiyle gündeme geliyor. Biliyorsunuz Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olmak üzere iki farklı model yolda bulunuyor. Ürün gamını 2019’da inanılmaz oranda artıran firma, orta seviyede ciddi atılımlar yapmayı sürdürüyor. Bu atılımların meyvesi oldukça yüksek satış rakamları ile taçlandıracak Samsung, son dönemde Galaxy Fold’la da karşımıza çıkıyor. Ekran sorunun yaşayan cihazın yakında satışa çıkacağı açıklanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz döner kameralı Galaxy A80 modeli