reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

İlginç kameralı Samsung Galaxy A90 için sevindiren haber

2019 Galaxy A ailesinin en üstündeki model Samsung Galaxy A90 için geçen gün kötü bir haber verilmişti. Neyse ki bu durum değişti.

Samsung Galaxy A90, kısa süre önce Çin pazarına özel olacak haberleriyle gündemde gelmişti. Ancak bu bilgi bugün itibariyle değişti. Direkt olarak firmanın Çin ekibi tarafından Çin kullanıcılarını tavlamak için hazırlandığı belirtilen A90, söylendiği kadarıyla Avrupa pazarında da satılacak. Bu açıdan Türkiye’ye de geleceği tahmin edilen telefon, bütçesi Galaxy S10 ailesine yetmeyenler için harika duruyor. Ancak orta seviyenin en üstünde yer alan modelin yine de ilk olarak Çin’deki kullanıcılar ile buluşacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yine kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Büyük ihtimalle Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Samsung Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 ile Galaxy A60 modeli de geliyor

Bu aile ile 2019’daki satışlarını ciddi oranda artırmak isteyen teknoloji devi firma, yeni orta seviye modelleriyle sürekli olarak gündemde kalacak gibi görünüyor. Bu yeni aileye ek olarak firmanın bir de giriş seviyesi M serisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Galaxy Fold