reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Hareketli kamerayla merak uyandıran Samsung Galaxy A90 hakkında üzen açıklama

2019 Galaxy A ailesi genişlemeye devam ediyor. İşte bu ailenin en üstünde yer alacak Samsung Galaxy A90 için hem kötü hem de iyi bir haber var.

2019 Galaxy A ailesi, A10’dan A90’a kadar geniş bir ürün gamından oluşuyor. Sürekli olarak gündemde olan aileye çok yakında Samsung Galaxy A90 da dahil oluyor. En üste konumlandırılan telefon, sağlam kaynak Ice Universe’e göre ilk başta sadece Çin pazarına özel olacak. Yani uzun süre boyunca Türkiye gibi diğer pazarlara gelmeyeceği anlaşılan telefon, bu açıdan oldukça üzüyor. Bahsettiğimiz iyi haber ise modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Büyük ihtimalle Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Samsung Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor. Direkt olarak firmanın Çin ekibi tarafından Çin kullanıcılarını tavlamak için hazırlandığı belirtilen A90, sınırlarını ancak yıl sonuna doğru açabilir şekilde yorumlar / tahminler alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 öncesinde Galaxy A40 modeli gelecek

Galaxy A40 geçen hafta ortaya çıktığı kadarıyla Avrupa’da 249 euro satış fiyatına sahip olacak. Bu açıdan geniş bir kitleye hitap edecek akıllı telefon, söylendiği kadarıyla ön kamerayı içerisine alan ufak bir çentik üzerine kuruluyor. Gücünü Exynos 7904 ya da 7885 işlemciden alacağı ve arkasında üçlü kamera taşıyacağı tahmin edilen telefonun, tasarımsal olarak tam da yukarıdaki gibi gözükmesi bekleniyor. Kutusundan Android Pie çıkacağı söylenen cihazın, 4 GB RAM‘le geleceği de söylentiler arasında.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Galaxy Fold