reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Samsung Galaxy A90 için dikkat çeken detay

2019 Galaxy A ailesinin en üstündeki model Samsung Galaxy A90 için ilginç bir detay ortaya çıktı. Model özellikle oyuna odaklanacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy A90, kısa süre önce Çin pazarına özel olacak haberleriyle gündemde gelmiş ancak bunun daha sonra doğru olmadığı ortaya çıkmıştı. İşte bu merak edilen telefon, firmanın Amerika sitesinde göründü. Burada ilginç olan ya da dikkat çeken detay ise telefonun “en yüksek oyun cihazı” gibi bir cümle ile tanıtılıyor olması. Oyunlarda yüksek performans sunacağı ve oyunlara özel yazılımsal özellikler taşıyacağı tahmin edilen telefon, orta seviyenin en üstünde yer alıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla model Avrupa pazarında da satılacak. Bu açıdan Türkiye’ye de geleceği tahmin edilen telefon, bütçesi Galaxy S10 ailesine yetmeyenler için güzel  duruyor. Bildiğimiz kadarıyla modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Samsung Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 orta seviyede büyük ses getirecek

Firmanın aileye ekleyeceği başka modeller de bulunuyor. Örneğin Galaxy A60 modeli de aktif olarak yolda bulunuyor. 2019 Galaxy A serisinde biliyorsunuz A10’dan A90’a kadar birçok seçenek sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Galaxy Fold