reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 için ilk iki filmi gölgede bırakacak açıklama

Captain Marvel vizyon macerasına başladığından bu yana, beyaz perde gündemini kaplamış durumda. Şimdi odağı biraz çevirip John Wick 3 filmini de bir hatırlayalım istedik.

Mart ayı şüphesiz Captain Marvel gündemiyle geçecek. Nisan sonu deseniz Avengers Endgame devreye giriyor. Ancak tüm bu süper kahraman baskınlığı içinde mayıs ayında vizyona girmeye hazırlanan ve hatrı sayılır hayranı tarafından sabırsızlıkla beklenen John Wick 3 filmi sessizce gün sayıyor. Gündemden ve spot ışıklarından bir parça uzak kalan filmi bize hatırlatacak olan isimse, filmde Winston karakterine hayat veren Ian McShan oluyor. American Gods 2. sezon ve gelecek yeni Hellboy filmlerinde de yer alan McShan, bu yapımların tanıtımları için verdiği röportajda, John Wick’i de unutmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üçüncü film hiç olmadığı kadar iddialı

McShan, New York Times‘a verdiği röportajda, üçüncü filmle ilgili tek bir cümle kuruyor ancak bu cümle bile beklentilerimizi yükseltmeye yetiyor. McShan yeni filmle ilgili “John Wick 3 büyük ve iyi olacak.” diyor. Bu açıklamayı geçmişteki açıklamalarla birleştirince anlamlı hale geliyor. Yeni filmin seride içinde bugüne kadarki en yüksek ölüm sayısına sahip olması bekleniyor. İkinci filmden yüzde 20 daha yoğun olduğu da yönetmen Chad Stahelski tarafından açıklanmıştı.

McShan’a “Filmde suikastçılar için tarafsız bölge olan Continental’ın sahibisiniz. John’un ikinci filmde kaçmasına izin verdiğiniz için herhangi bir sorun yaşayacak mısınız?” diye sorulduğunda McShan şöyle cevaplıyor: “High Table kimsenin sınırını aşmasını istemiyor. John’a bir kaçış şansı verdiğim için beni azarlayabilirler. Laurence Fishburne’la beni beraber gördünüz. Belki birlikte çalışıyoruzdur. Kim bilir? Hiçbir şey eskisi gibi değil.

Serinin en iyi filmi olması beklenen yapım, 16 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

John Wick 3 fragmanı