reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 için hazırlıklar başladı

İzleyiciler merakla John Wick: Chapter 2‘yi beklerken serinin hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. John Wick 3‘ün geleceği daha şimdiden kesinleşti.

Kısa sürede sevilen kahramanımız John Wick ilk olarak 2014 senesinde hayatımıza girmişti. Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı yapım seyircilerin beğenisini toplamıştı. Gişede büyük başarı elde eden hikayenin devamını John Wick: Chapter 2‘de göreceğiz. İkinci filmde Common, Bridget Moynahan, Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick ve John Leguizamo gibi isimleri de izleme fırsatı yakalayacağız.

John Wick: Chapter 2 daha vizyona girmeden yoğun ilgi gördü. Talep bu kadar yüksek olunca filmin yönetmeni Chad Stahelski devam filmi için çalışmaların çoktan başladığını açıkladı. Stahelski, Collider‘ın kendisiyle gerçekleştirdiği yeni röportajda konuştu. Şimdilik projenin ilk aşamalarında olduklarını, John Wick’i nelerin beklediğini kararlaştırmaya çalıştıklarını dile getirdi. Yönetmenin “Winston [Ian McShane] bir sonraki hikayenin önemli bir kısmını oluşturuyor. Lance Reddick de öyle. Bazı fikirlerimiz var.”  sözleri şimdiden heyecan uyandırmayı başardı.

Devam edeceği kesinleşen John Wick serisinin ikinci filmi 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek.