reklamı kapat

POPÜLER

John Wick: Chapter 2’nin son fragmanında yeni düşmanlar yüzünü gösteriyor [Video]

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı John Wick: Chapter 2 için yeni bir tanıtım paylaşıldı. Bu fragmanda kahramanımızın yeni düşmanlarını daha yakından görme fırsatı yakalıyoruz.

Heyecan uyandıran bu devam filminin yönetmenliğini Chad Stahelski üstleniyor. Senaryoyu ise Derek Kolstad kaleme aldı. Kahramanımızı yine Keanu Reeves canlandırıyor. Ona bu sefer Common, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, Laurence Fishburne ve John Leguizamo gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor.

İsmi John Wick: Chapter 2 olan yapım için henüz resmi bir özet paylaşılmadı. Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgiler ve paylaşılan tanıtımlar doğrultusunda yeni hikayenin ilk filmden hemen sonra başlayacağı tahmin ediliyor. Orijinal filmde düşmanlarını ortadan kaldırmayı başaran John Wick‘in yaraları henüz iyileşmemişken onu daha büyük bir tehlike bekliyor olacak. Hikaye Roma‘ya taşınırken, John’un peşine dünyanın en tehlikeli adamları düşecek. İşi giderek zorlaşan kahramanımız paylaşılan tanıtımda peşindeki herkesi öldürmek için yemin ediyor.

John Wick: Chapter 2’nin 10 Şubat 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

johnwickposter