reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Orta seviyenin en iyisi olacak Samsung Galaxy A90 hakkında üzücü gelişme

2019 Galaxy A ailesinin en üstündeki model Samsung Galaxy A90 için üzücü bir detay ortaya çıktı. Modelin pili beklentilerin altında kalacak.

Samsung Galaxy A90, gelen bilgilere bakılırsa 2019 Galaxy A ailesinin en düşük pil kapasitesine sahip modeli olacak. Galaxy A20, A30 ve A50 modellerine 4.000 mAh pile koyan firma, yeni modeline 3.600 mAh pil koyacak gibi görünüyor. En üst seviyede olacağı için beklenen 5.000 mAh pil söylentilerini rafa kaldıran bu detay, birçok kişi için kötü görünüyor. Bunun arkasında ise hareketli kamera sisteminin yer aldığı tahmin ediliyor. Bildiğimiz kadarıyla modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor. Ancak bu durum pil kapasitesi konusunda can sıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 çok merak uyandırıyor

Resmi olarak 10 Nisan tarihinde lanse edilecek bu modele ek olarak Galaxy A40 modeli de geliyor. 249 euro seviyesinde satılacağı belirtilen akıllı telefon da oldukça merak ediliyor. 2019 Galaxy A ailesini A10’dan A90’a kadar eksiksiz olarak donatan firma, bu sayede satışları ve gelirleri artırmayı hedefliyor. Şimdiye kadar çıkan modeller bunu gerçeğe dönüştürecek izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Galaxy Fold