reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Samsung Galaxy A90 tasarımına yönelik heyecanlandıran resmi sızıntı

2019 Galaxy A ailesinin en üstündeki model Samsung Galaxy A90 için tasarımına yönelik heyecanlandıran bir resmi sızıntı yapıldı.

Samsung Galaxy A90, resmi kayıtlarda ortaya çıktığı üzere kesin olarak çentiksiz “Infinity Display” ile geliyor. Buna ek olarak bünyesinde bir ekran deliğinin de olması beklenmeyen telefon, bu açıdan çok büyük merak uyandırıyor. Peki bu çentiksiz ve büyük ihtimalle deliksiz modelin ön kamerası nerede yer alıyor? Bunun arkasında tam olarak yukarıdaki görseli andıran bir hareketli kamera sisteminin yer aldığı söyleniyor. Bildiğimiz kadarıyla modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor. Ancak bu durum pil kapasitesi konusunda can sıkacak gibi görünüyor. Çünkü telefonda 3.600 mAh gibi 2o19 Galaxy A için ufak sayılacak bir pil yer alıyor. Bazı 5.000 mAh pil bekleyenleri oldukça üzüyor. Firmanın hali hazırda 5.000 mAh işle gelen bir telefonu bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 ne zaman tanıtılacak?

Resmi olarak 10 Nisan tarihinde lanse edilecek bu modele ek olarak biliyorsunuz Galaxy A40 modeli de geliyor. 249 euro seviyesinde satılacağı belirtilen akıllı telefon, Galaxy A50’nin altına, Galaxy A30’un da üstüne konumlandırılıyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Galaxy Fold