reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Orta seviyenin en iyisi Samsung Galaxy A90 için heyecanlandıran detaylar

Samsung‘un tam dokuz farklı modelden oluşan 2019 Galaxy A ailesinin en üstünde yer alan Galaxy A90, teknik ve tasarımsal olarak çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

2019 Samsung Galaxy A ailesi hatırlamak adına A10, A20, A30, A40, A50, A60, A70, A80 ve A90 modellerinden oluşuyor. Bu ailenin en üstünde yer alan Galaxy A90, sağlam kaynak Ice Universe’e göre bir ekran çentiğine ya da ön kamerayı içerisine alan bir ekran deliğine sahip olmayacak. Telefonun bunların yerine gövdeden çıkan kızaklı bir ön kamera sistemi kullanacağı belirtiliyor. Burada Vivo NEX S benzeri bir altyapı üzerine kurulacak gibi duran telefon, bu açıdan çok ses getirecek deniyor. Ice Universe’nin “harika” olarak nitelendirdiği model, 20 Şubat tarihinde tanıtılacak Galaxy S10 ailesine ulaşamayanları oldukça memnun edecek izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 yanında diğer modeller de dikkat çekiyor

Firmanın A90, Galaxy A70 ve Galaxy A50 modellerine ekrana entegre parmak izi sensörü koyacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Burada optik sensörlerin kullanılacağı biliniyor. Firma ultrasonik sensörleri ise biliyorsunuz direkt olarak Galaxy S10 ailesine bırakıyor. Ultrasonik sensörler çok daha iyi ve hızlı çalışıyor. Galaxy S10 ailesinde sadece S10e modelinde optik sensör yer alacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın modellerde yer alacak One UI arayüz yapısı