reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi Note 7

48 megapiksel kameralı Xiaomi Redmi Note 7’nin içini gösteren video [Video]

Son günlerin en çok konuşulan akıllı telefon modeli Xiaomi Redmi Note 7, şimdi içini gösteren bir video ile gündeme geldi.

Kısa süre önce Çin’de gerçekleştirilen ilk satışında 8 dakika 36 saniyede 100 bin adet sattığını duyduğumuz Xiaomi Redmi Note 7, 147 dolar başlangıç fiyatıyla çok büyük ilgi görüyor. Önümüzdeki dönemde hem aracı firmalar hem de resmi kanaldan Türkiye’ye gelmesi beklenen telefon, içini gösteren detaylar ile gündemde. İçine diğer akıllı telefonlar gibi arka cam bölümü açılarak girilen model, burada büyük bir sürpriz oluşturmuyor. Birçok bağlantı parçası rahatlıkla çıkartılabilen telefon, görüldüğü üzere standart vidalar kullanıyor. Genel olarak tamir edilebilirlik oranı yüksek görülen Xiaomi Redmi Note 7, fiyat performans oranıyla sınırların zorlandığı bir noktada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 modeline derinlemesine bakarsak

Hatırlamak adına modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 3 GB / 4 GB / 6 GB RAM’den alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlgili Video

Modelin tanıtım videosu