reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90
Samsung Galaxy A90

Heyecanlandıran detaylara sahip Samsung Galaxy A90’a etkileyici taslak tasarım

Samsung Galaxy A90 hakkında etkileyici bir taslak tasarım hazırlandı. Eğer model gerçekten böyle çıkarsa çok büyük ses getirecek gibi duruyor.

2019 Samsung Galaxy A ailesi tekrardan hatırlamak adına A10, A20, A30, A40, A50, A60, A70, A80 ve A90 modellerinden oluşuyor. İşte bu büyük ailenin en üstünde yer alan Samsung Galaxy A90, etkileyici bir taslak tasarımla karşımızda bulunuyor. Kısa süre önce bir tweet atan sağlam kaynak Ice Universe’e göre telefon bir ekran çentiğine ya da ön kamerayı içerisine alan bir ekran deliğine sahip değil. Bunların yerine gövdeden çıkan kızaklı bir ön kamera sistemi kullanacağı belirtilen telefon, bu açıdan orta seviye için çok dikkat çekiyor. İşte bu bilgiler ve bazı diğer sızıntılar ışığında hazırlanan taslak tasarım, etkileyici bir tasarımın yolda olabileceğini gösteriyor. İnanılmaz ince çerçevelere sahip bu tasarım, arkaya üçlü kamerayı dikey olarak yerleştiriyor. Ön kamera gördüğünüz gibi gövdenin ortasından çıkacak denilen model, bu haliyle gelmesi halinde Galaxy S10 ailesini bile zor sokacak izlenimi yaratıyor. Galaxy S10 ailesinde yer alan ekran delikleri halen birçok kişi tarafından beğenilmiyor.

Samsung Galaxy A90
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 çok merak ediliyor

Hazırlanan taslak tasarımda modelin ekrana entegre parmak izi sensörü kullandığı da görülüyor. Burada firmanın optik sensörler kullandığı biliniyor. Hep söylediğimiz gibi ultrasonik sensörler Galaxy S10 gibi amiral gemilerinde yer alacak.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modellerinde yer alan One UI arayüz yapısı