reklamı kapat

POPÜLER

Skoda

Merak uyandırdı; “Kristal Skoda” Vision IN için ilk detaylar paylaşıldı

Hindistan’da düzenlenecek olan fuar kapsamında sahneye çıkarılacak Skoda Vision IN, aynı yıl içerisinde üretim formuna da bürünecek.

Önümüzdeki ay içerisinde Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi‘de kapılarını açacak Auto Expo için katılımcılardan hamleler gelmeye devam ediyor. Şubat ayının ilk haftasında nabzını daha çok hissetmeye başladığımız organizasyonun en merak edilen projelerinden birisi de Skoda Vision IN olacak. Çekyalı üreticinin tasarım ve teknoloji geleceğiyle ilgili heyecan verici detaylar barındıran model, doğrudan konsept olarak tanıtılacak. Tamamen elektrikli altyapı dinamikleri üzerine geliştirilmesini beklediğimiz modelin bazı detaylarıysa onu eşsiz kılıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Vision IN seri üretimde karşımızda olacak

Markanın resmi kaynaklarından paylaşılan detaylara baktığımız Vision IN’de yer verilen kristal dokular aklımıza premium üreticileri getiriyor. Marka logosu başta olma olmak üzere aracın belli başlı yerlerinde kullanılan kristal malzemeler, LED aydınlatmalarla birlikte ortaya dikkat çekici bir bileşen çıkarıyor. Ebetsal olarak hemen hemen Skoda Kamiq ile eşdeğer olduğuna dair bilgilerin var olduğu konseptin kısa süre içerisinde seri üretime geçmesi de beklentiler arasında. 2020’nin sonuna doğru son kullanıcı için hazır haliyle tekrar tanıtılacağı söylenen Vision IN’in sadece Hindistan pazarı için düşünüldüğünü de belirtmeden geçmeyelim. Modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Kosmiq