reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Kamiq

Skoda Kamiq Scoutline tanıtıldı; işte yeni donanımın beraberinde getirdikleri

Markasının ilk SUV modellerinden birisi birisi olarak yola devam eden Skoda Kamiq, Scoutline paketiyle birlikte araziye daha çok odaklanıyor.

Geçtiğimiz aralık ayında Scala ile birlikte yeni motor seçeneğine kavuşan Skoda Kamiq, 2020 ile birlikte kendi içerisinde çeşitlenmeye devam ediyor. Markasının resmi kaynakları tarafından yapılan duyuruyla birlikte bu yıl içerisinde Scoutline versiyonu Kamiq için satın alınabilir olacak. Donanım bazında Monte Carlo’nun ardından aileye dahil edilen ikinci paket olacak olan yeni seçenek, daha çok arazi odaklı değişimleri beraberinde getiriyor. Ailenin diğer üyelerinden de bildiğimiz pakette standart olarak zengin seçenekler dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Skoda Kamiq Scoutline ile gelen farklılıklar

Kullanıcılara oldukça zengin gövde rengi seçeneğiyle sunulacağı açıklana Scoutline, aslında dışarından bakıldığında kolaylık ayırt edilebilecek bir paket. Standart olarak pakete öze tasarımlı 17 inçlik jant setine yer veren Skoda, gövde üzerdinde tampon, çamurluk ve difüzör gibi temel bölümlerde arazi karakterini destekleyici parçalara yer veriyor. Şimdilik kokpit bölümüyle ilgili detayı paylaşılmayan modelin bu bölümünde de yine araziye vurgu yapan değişiklikler olacağını da net şekilde söyleyebiliriz. Scoutline paketi donanımda olduğu gibi motor seçeneklerinde de oldukça geniş kapsamlı olacak. İçerisinde sıkıştırılmış doğalgazlı versiyonun dahi olduğu bu motorlar 90 beygirden başlayıp 150 beygire kadar esneklik gösterecek. İlk resmi gösterimi mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak olan modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.