reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Toss A Coin To Your Witcher

The Witcher’ın Toss A Coin To Your Witcher şarkısına farklı yorum [İzle]

Netflix imzası taşıyan The Witcher’ın Toss A Coin To Your Witcher şarkısı kısa sürede inanılmaz popüler oldu. Bu ilgi beraberinde farklı yorumları da getirdi.

Advertisement

The Witcher’ın Netflix için ne kadar büyük bir başarı olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Platformun en çok izlenen dizilerinden biri olan bu yapımın sadece hikayesi veya oyunculuğu değil müzikleri de dikkat çekti. Bunların içinde en çok öne çıkan şüphesiz Toss A Coin To Your Witcher’dı. Sözleri Elon Musk tarafından bile paylaşılan şarkı 24 Ocak itibariyle Spotify’daki yerini alacak. Ayrıca Apple Music üzerinden de dinlenebilecek. Elbette bu paylaşım haberi gelene kadar sayısız kişi bu şarkıyı YouTube üzerinden paylaştı. Kimileri şarkının popülerliğinden yararlanmak amacıyla farklı coverlar ile karşımıza çıktı. Kimileri metal müzik üzerinden şarkıya yeni bir yorum getirdi, kimileri ise A Capella denemesi yaptı. Bunlardan en dikkat çekici olan çalışmaya ise Rachel Hardy imza attı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toss a Coin to Your Witcher furyası

Rachel Hardy kendi YouTube kanalı üzerinden paylaştığı videoda şarkıya kadın sesiyle farklı bir yorum getiriyor. Bu versiyon o kadar beğenildi ki, videonun izlenme sayısı 1.2 milyona ulaştı! Yorumlarda kimi covera övgüler yağdırırken kimileri ise Rachel Hardy’nin The Witcher dünyasından en çok kime benzediğini bulmaya çabalıyor.

Rachel Hardy’nin sesiyle farklı bir yorum kattığı ancak şarkının orijinal havasından da çok uzaklaşmadığı videosunu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.