reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher

The Witcher dizisinin Netflix tarafından çözülmesi gereken sorunu

The Witcher dizisinin hayranları dizi yayınlandığından bu yana bir sorunun çözülmesini bekliyor. Netflix adım atmadıkça sorun çözülmeyecek.

Advertisement

Henry Cavill başrolündeki The Witcher dizisi 8 bölümlük ilk sezonuyla kısa sürede başarıyı yakaladı. Dizi sonrası hem halihazırda yapımın hayranı olanlar hem de ilk kez tanışanlar kitaplara ve oyunlara koştu diyebiliriz. Ancak aynı zamanda bir grup da soluğu Spotify‘da almıştı. Çünkü başta “Toss a Coin to Your Witcher” olmak üzere dizinin müzikleri hem çok başarılı hem de tekrar tekrar dinlenmek istenecek türdendi. Ancak 20 Aralık’ta çıkan dizinin resmi soundtrack’i bir türlü Spotify’da kendine yer bulamadı. Bu konuda tweet dahi attığımız dizi yaratıcısı Lauren Schmidt şimdilik sadece tweet’i beğenmekle yetindi ve bir açıklama yapmadı. Ancak şarkıların Spotify’da yer alması için zaten adım atması gereken isim de o değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, The Witcher şarkılarının yayınını hala onaylamadı

Dizinin şarkılarının bestecisi Sonya Belousova, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada esasen resmi soundtrack’in yayına hazır olduğunu belirtti. Ancak Netflix’in açıkladığı bir yayın tarihi olmadığını ve bu onayı veren tarafın da Netflix olduğunu kaydediyor. Sadece 4 şarkının (Geralt of Rivia, Toss A Coin To Your Witcher, The Song of The White Wolf, The Last Rose of Cintra) resmi SoundCloud sayfasından yayınlandığını da not düşüyor. Bu durumda elimiz kolumuz bağlı Netflix’in şarkıları yayınlamasını bekleyeceğiz gibi görünüyor. O sırada yayınlanan şarkıları buradaki SoundCloud sayfasından dinleyebilirsiniz. Bazı kullanıcıların Spotify’a Toss A Coin To Your Witcher’ı podcast gibi yüklediğini de belirtelim.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası