reklamı kapat

POPÜLER

Tom Holland Uncharted

Tom Holland başrolündeki Uncharted filminden kötü haber

Görünen o ki Tom Holland başrolündeki Uncharted filmi üzerindeki kara bulutlar yakında dağılmayacak. Nathan Drake’in hikayesinde aynı sorun yeniden yaşıyor.

Artık şu noktadan sonra uzun zamandır Uncharted filminin akıbetini takip edenler şaşırır mı bilemiyoruz ancak film cephesinden yeni bir kötü haber geldi. Üstelik bu kötü haber uzun zamandır takip ettiğimiz seri için kronik bir soruna dönüşmüş durumda. Deadline‘ın özel haberine göre filmin yönetmeni Travis Knight, Tom Holland başrolündeki filmden çekildi. Evet, bir başka yönetmen filmi bırakıyor. Bu serinin değişecek olan 6. yönetmeni. Altı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted filminin yönetmenini kaybetmesinin sebebi Tom Holland

Artık talihsiz bir serüvenler dizisine dönüşen bu film çıkmazında yönetmenin projeden ayrılma sebebi olarak Tom Holland’ın Spider-Man çekimlerinin bir türlü filme uydurulamaması olarak gösteriliyor. Filmin ertelenip ertelenmeyeceğine dair net bir açıklama yok ancak şu durumda yedinci yönetmen belirlenene kadar ertelenecek gibi görünüyor. Holland ve Mark Wahlberg’in projeden ayrıldığına ilişkinse bir açıklama yok. Merakla beklenen bu uyarlama için şu noktada artık bir beklentimiz var mı emin olamıyoruz. Yılan hikayesine dönen filmin çekimlerinin bir türlü başlayamaması ve tam altı yönetmen değiştirmiş olması kesinlikle hoş bir imaj yaratmıyor. Uncharted filminin 18 Aralık 2020‘de vizyona girmesi bekleniyordu. Şimdilik yeni yönetmenle beraber yeni tarihi bekleyeceğiz. Öte yandan bardağın dolu tarafından bakmak isteyenler için Tom Holland’ın Spider-Man çekimlerinin 2020 yazında başlayacağını öğrenmiş olduk.

İlginizi çekebilir

Christopher Nolan filmi Tenet için zihin kurcalayan ilk fragman