reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra için hazır olun!

Samsung Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra için hazır olun!

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan söylentiler ilginç şekilde netleşti. Samsung Galaxy S11 değil Samsung Galaxy S20 ailesi geliyor. İşte detaylar;

Samsung Galaxy S11 ailesi, birçok kaynağın doğruladığı kadarıyla hemen hemen kesin olarak Samsung Galaxy S20 olarak yolda bulunuyor. Ailede Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra (Farklı da çıkabilir) modellerinin olduğu söylenirken, bu yıl “E” takılı bir modelin gelmeyeceği aktarılıyor. Onun yerini normal Galaxy S20’nin dolduracağı belirtiliyor. İsim konusunda yeni bir dönem başlatacak ve Galaxy S10’dan direkt olarak Galaxy S20’ye geçecek Samsung, yeni modellerini özellikle kamera konusunda çok iddialı hazırlıyor. Burada da en çok serinin en üstündeki Galaxy S20 Ultra modeli öne çıkıyor. Çünkü bu model diğerlerinden farklı olarak merkezinde 108 megapiksel ana kameranın yer aldığı beşli bir arka kamera kurulumuyla geliyor. Bu kurulumun merkezinde ISOCELL Bright HM1 adına sahip ve bu modele özel olarak tasarlanmış 108 megapiksel sensör yer alıyor. Ancak beşli kurulumda en çok kare formuyla fark yaratan periskop kamerası dikkat çekiyor. Bunun Ultra modele 5x optik zoom ve 100x dijital zoom getireceği biliniyor. Buna ek olarak modelin arkasında 3D ToF sensörü ile ultra geniş açı kamera da bizleri bekliyor. Bir de makro yani yakın çekime özel kamera taşıyabileceği düşünülen Galaxy S20 Ultra, 8K 30 fps video çekecek sızıntıları da alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi çok ses getirecek

Aile çok yüksek ihtimalle ortak olarak 120 Hz‘lik ekranla geliyor ve en üstte model Galaxy S20 Ultra’nın 5.000 mAh pil taşıyacağı sızanlar arasında yer alıyor. Resmi olarak 2020 Şubat ayında tanıtılacak ve 5G desteği de sunacak (Sadece Galaxy S20 Ultra’da olabilir) telefonların, henüz fiyatları sızdırılmış değil.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli