reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Galaxy S20 Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy S11 / S20 ve Galaxy Fold 2 tanıtım tarihi belli oldu

Samsung Galaxy S11 / S20 ve Samsung Galaxy Fold 2 tanıtım tarihi belli oldu. Modeller için biraz daha bekleyeceğiz ancak buna değecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S11 ya da çok daha yüksek ihtimalle Samsung Galaxy S20 ile merak edilen katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2, sağlam kaynaklara göre 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Direkt olarak firmadan değil ancak sağlam kaynaktan gelen bu bilgi, modellerin CES 2020’nin kargaşasına sokulmayacağını gösteriyor. San Francisco merkezli olarak tanıtılacak denilen modeller, biliyorsunuz gündemden düşmüyor. Galaxy S20 ailesinde Galaxy S20e, Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus olmak üzere üç farklı versiyon bulunuyor. Burada en çok serinin en gelişmiş modeli olan beş arka kameralı Galaxy S20 Plus merak uyandırıyor. Bu modelde 5x optik zoom getiren “periskop” kamera bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 / S20 ailesiyle gelecek Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon için neler biliyoruz?

Samsung Galaxy Fold 2, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Kalın çerçevelere ve ön kameraya ev sahipliği yapan büyük bir ekran deliğiyle gelen model, ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede normal telefonlardaki alıştığımız kullanım / kalite deneyimini getirecek, katlanma çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, dışında da ufak bir ekran taşıyor. Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alıyor. Galaxy S11 / Galaxy S20 ailesinin satış fiyatı henüz netleşmiş değil.

İlgili Video