reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz gelişme

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon hakkında sürpriz bir gelişme ortaya çıktı. Model beklenenden erken geliyor olabilir.

Advertisement

Samsung Galaxy Fold 2, daha önce de haberlerini yaptığımız üzere yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Bu açıdan çok büyük merak uyandıran telefon, biliyorsunuz Galaxy S11 / Galaxy S20 ailesiyle beraber tanıtılacak. Ancak bu duruma rağmen modelin Galaxy S11 / Galaxy S20 öncesinde raflardaki yerini alacağı aktarılıyor. Bu açıdan tanıtımdan hemen sonra elde edilebilecek denilen telefon, satışa çıkmaya büyük çaplı olarak hazır görünüyor. Yeni katlanabilir telefonu için esas amiral gemisi ailesinden önce satışa çıkacak olması gerçekten ilginç duran firma, bu sayede daha çok dikkat çekmek ve satış konusunda ses getirmek istiyor gibi görünüyor. Tam olarak 11 Şubat 2020 tarihinde lanse edilecek denilen cihaz, Razr gibi pazarın yeni katlanabilir formunda ses getirmeye hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon için başka neler biliyoruz?

Kalın çerçevelere ve ön kameraya ev sahipliği yapan büyük bir ekran deliğiyle gelen model, ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede normal telefonlardaki alıştığımız kullanım / kalite deneyimini getirecek, katlanma çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, dışında da ufak bir ekran taşıyor. Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alıyor. Ancak son açıklamalar modelin 1.000 dolar bandında olacağını gösteriyor. Bu fiyat daha mantıklı duruyor.

İlgili Video