reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold 2 modelinin ilk aksesuarı belli oldu

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon çok merak ediliyor. Bu modelin yolda olduğu söylenen ilk aksesuarı da ortaya çıkmış durumda.

Advertisement

Samsung Galaxy Fold 2, biliyorsunuz yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Bu açıdan çok büyük merak uyandıran telefon, gelen bilgilere göre 11 Şubat 2020 tarihinde Galaxy S11 ya da Galaxy S20 ailesiyle beraber lanse ediliyor. Dikey katlanabilir yapının yeni Razr ile sükse yaptığı (Modele 1.500 dolarlık fiyatına rağmen inanılmaz talep var) son dönemde çok dikkat çekecek Galaxy Fold 2, söylendiği kadarıyla bir deri kılıfa da sahip olacak. Direkt olarak telefon ile beraber çıkacağı aktarılan bu kılıfın, dikey katlanabilir yapıda nasıl tasarlandığı oldukça merak ediliyor. Yapısı gereği ekranını açıkta bırakmayacak telefon, yine de kılıfsız kullanmanın riskli olduğu “premium” cihazlar arasında yerleşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon için başka neler biliyoruz?

Kalın çerçevelere ve ön kameraya ev sahipliği yapan büyük bir ekran deliğiyle gelen model, ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede normal telefonlardaki alıştığımız kullanım / kalite deneyimini getirecek, katlanma çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, dışında da ufak bir ekran taşıyor. Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alıyor.

İlgili Video