reklamı kapat

POPÜLER

Samsung katlanabilir telefon

Samsung imzalı yeni katlanabilir telefon modelleri nasıl olacak?

Samsung, katlanabilir telefon pazarında en önemli isim konumunda. Peki firmanın yeni modelleri tam olarak nasıl olacak? Bu konu netleşmiş durumda.

Ekranı halen çok narin olmasına rağmen genel olarak beğenilen ancak yüksek fiyatı nedeniyle çok kısıtlı bir kitleye hitap eden Samsung Galaxy Fold, “katlanabilir telefon” pazarının ilk gerçek temsilcisi konumunda yer alıyor. Samsung’un da ilk katlanabilir modeli olan Galaxy Fold, yeni yılda çıkacak iki yeni modele de temel oluyor. Evet sağlam kaynaklara göre Samsung’dan 2020’de kesin olarak iki yeni “katlanabilir telefon” geliyor. Bunlardan bir tanesinin 2020 Motorola Razr benzeri dikey katlanabilir yapıyı benimseyeceği aktarılıyor. Diğer modelin ise Galaxy Fold gibi yana açılan bir ekran kullanacağı söyleniyor. Burada özellikle dikey katlanabilir model merak ediliyor. Bunun yazılımsal altyapısını şimdiden hazırlayan firma, yeni modelleriyle fiyatları da aşağıya çekecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı yeni katlanabilir telefon modelleri biraz daha ucuz olacak

Biliyorsunuz Galaxy Fold tam 1.980 dolardan lanse edilmişti. Bu fiyat neredeyse iki tane iPhone 11 Pro anlamına geliyor. Bu yüzden yeni modelin en azından 1.500 dolar bandına inmesi gerekiyor deniyor. Daha düşük fiyat elbette güzel olur ancak Samsung’un şimdilik o kadar inebileceği düşünülmüyor. Burada dikey katlanabilir modelin Galaxy Fold benzeri modelden daha ucuz olacağı söyleniyor. Ancak henüz net rakamlar bulunmuyor. 2020 Motorola Razr tam 1.500 dolara satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni iPad Pro benzeri tablet modeli