reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung, gelecek katlanabilir telefon modeli için ilk detayı verdi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, gelecek katlanabilir akıllı telefonu için üstü kapalı da olsa önemli bir açıklamada bulundu.

Samsung, katlanabilir telefon modelleri artık büyük önem veriyor. Hatta firma burayı gelecek olarak görüyor. Tüm yeni teknolojilerin bu cihazlara odaklayacağını aktaran şirket, bu sefer gelecek katlanabilir telefon modeli ya da olası adıyla Galaxy Z Fold 3 için bir üstü kapalı açıklama yaptı. Burada üstü kapalı diyoruz çünkü bir isim verilmedi. Ancak firma gelecek katlanabiliri için açık olarak daha hafif ve ince olacak ibaresini kullandı. Bu gerçekten önemli görünüyor çünkü mevcut modeller bazılarına hem kalın hem de ağır geliyor. Gelişen teknoloji ve materyal teknikleri sayesinde ağırlığı azaltacak, yeni menteşe sistemleriyle de kalınlığı düşürecek gibi görünen Samsung, bu konuda kullanıcıları memnun edecek izlenimi oluşturuyor. Katlanabilir telefonları yeni bir alan olarak gören teknoloji devi, şu an katlanabilir alandaki öncü isim konumunda yer alıyor. Huawei ambargo nedeniyle firma ile mücadele edemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli en son fiyat konusunda gündeme gelmişti

Galaxy Z Fold 2 geçtiğimiz aylarda 1.999 dolar yurt dışı, 19.999 TL Türkiye fiyatı ile raflardaki yerini almıştı. İşte bu modelin yerini 2021’de Galaxy Z Fold 3 alacak. Yeni model üzücü şekilde yine 1.999 dolardan raflardaki yerini alacak. Samsung maalesef katlanabilir taraftaki amiral gemisi fiyatını 2021’de de 1.500 dolar seviyesine çekmeyecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen yeni özellikler