reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 iPhone 12 Max

iPhone 12 ve 12 Max için hazırlanan dikkat çekici konsept [Video]

Apple’ın 2020 iPhone modellerine yönelik konsept çalışmalar devam ediyor. Bu sefer karşımızda bir iPhone 12 ve 12 Max konsepti yer alıyor.

Apple’dan 2020’de iPhone SE 2 / iPhone 9 başta olmak üzere beş farklı iPhone gelecek. 5G versiyonlar ile bu yılı büyük çıkış yapacak firma, bu açıdan konsept tasarımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de Ben Geskin. Sık sık hazırladığı tasarımlar ile gündeme gelen Geskin, bu sefer yukarıda izleyebileceğiniz bir video ile karşımızda. Bu videoda Geskin’in kendi beklentileri ve sızan bilgiler üzerinden hazırladığı iPhone 12 ve 12 Max konseptleri karşımıza çıkıyor. iPhone 4 ya da yeni iPad Pro’ları andıran köşeli bir yapıyı benimseyen konseptin, arkasında gövdeye sıfır çiftli kamera yer alıyor, bir çentik ise bulunmuyor. Ancak bu son iki detayın da gerçek olması beklenmiyor. Yeni modellerde yine dışa taşan kameralar ve geniş bir ekran çentiği yer alacak deniyor. Çentik iPhone dünyasında ancak 2021’de tarihe gömülecek bilgileri geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesine kısa bir özet yaparsak

Ailenin en altında yukarıda gördüğünüz iPhone 12 modeli yer alıyor ve bu model söylendiği kadarıyla 5,4 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alıyor. Bu model ise 6,1 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor. Tüm ailede 5G destekli versiyonların sunulacağını da belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Firmanın 16 inç MacBook Pro modeli