reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold 2 için hazırlanan göz alıcı konsept [Video]

Galaxy S20 ailesiyle gelecek Samsung Galaxy Fold 2 için göz alıcı bir tasarım karşımızda. Model böyle gelir mi dersiniz?

Galaxy S20 ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2, resmi olarak 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Burada en çok merak uyandıran ise Galaxy Fold 2 oluyor. Cihaz biliyorsunuz yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Geçtiğimiz günlerde tasarımı sızan cihaz, kalın çerçeveler ile karşımıza çıkmıştı. Concept Creator tarafından hazırlanan yukarıdaki konsept ise harika görünüyor. Bu tasarımla gelmesi daha olası denilen telefon, ön kameraya ev sahipliği yapan bir ekran deliğiyle yolda bulunuyor ve ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede normal telefonlardaki alıştığımız kalite deneyimini getirecek, katlanma çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, biliyorsunuz dışında da ufak bir ekran taşıyor. Arkasında çiftli kamera bulunan cihazda, 45W hızlı şarj sisteminin olacağı da iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 farklı bir isme de sahip olabilir

Çünkü Galaxy Fold’un da yenisi bekleniyor. Bu açıdan firmanın bu dikey katlanabilir modele farklı bir isim verme ihtimali de bulunuyor. Peki telefon kaça satılacak? Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamla alacak.